Jeszcze kilka dekad temu najbardziej popularnymi zlewozmywakami były te wygięte w metalu. Pojawiały się również zlewy emaliowane, ale jednak w główniej mierze dominowały metalowe. Miały one oczywiście swoje plusy, ale również posiadały sporo wad. Mimo swojej trwałości nie zapewniały estetycznego wyglądu i narażone były na porysowania oraz ślady po delikatnych obiciach i codziennym użytkowaniu.

Dzisiejszy rynek zlewozmywaków wszedł na wyższy poziom jakości i trwałości. Nowoczesne zlewozmywaki są wykonywane z granitu, a dokładniej z piasków granitowych łączonych ze starannie dobranymi żywicami. Po scaleniu materiału i jego utwardzeniu otrzymujemy zlewozmywaki na miarę dzisiejszych czasów.

Dlaczego granit?

Powodów może być wiele. Jednym z nich jest estetyczne wykonanie, które pozwala konsumentowi na wybór zlewu o różnorodnej gamie kolorystycznej. Współczesny zlew nie musi być zatem nudny. Możesz wybrać zlewozmywak w kolorze czarnym, beżowym, szarym a nawet białym. Biały zlew jest doskonalą alternatywa w stosunku do zlewów żeliwnych i emaliowanych. Jednak warto wiedzieć, że w ofercie zlewozmywaków znajdziemy także mniej standardowe kolory jak niebieski czy nawet czerwony.

Trwałość granitu to główny powód, dla którego warto zdecydować się na tego typu zlew. Jest on odporny na uszkodzenia mechaniczne. Jedyne o co musimy zadbać jako użytkownicy, to dobranie odpowiedniego środka czyszczącego, jeżeli chcemy, żeby zlewozmywak posłużył nam na długie lata. Nie jest to trudne, ponieważ praktycznie każdy producent zlewów granitowych dołącza instrukcję, w której szczegółowo opisuje, jakie środki nie są wskazane do czyszczenia i pielęgnacji zlewu a także, w jakiś sposób działają na niego zbyt wysokie temperatury.

Różne typy zlewozmywaków

Aktualna oferta rynkowa pozwala na dostosowanie zlewu pod indywidualnego klienta nie tylko pod względem koloru, ale przede wszystkim samej funkcjonalności. Zapraszamy do zapoznania się z oferta sklepu internetowego www.zlewozmywaki.pl.

W ofercie sklepu znajdziecie zlewozmywaki:

  • jednokomorowe
  • dwukomorowe
  • półtorakomorowe
  • narożne
  • podwieszane
  • nakładane na szafkę

Bezpieczeństwo zakupów

Sklep internetowy www.zlewozmywakii.pl oferuje bezpieczeństwo zakupów a także najwyższą jakość oferowanych produktów. Serwis z precyzją selekcjonuje swoich dostawców, aby mieć pewność, że dostarczane zlewozmywaki i dodatkowe akcesoria spełniają wszystkie normy oraz oczekiwania klientów.

Potwierdzeniem tego faktu jest uplasowanie się firmy w czołówce firm sprzedających wyposażenie dla kuchni, głównie zlewozmywaki.