Wiele firm oraz instytucji decyduje się na organizację konferencji. To świetna okazja do wymiany myśli, podnoszenia kwalifikacji pracowników oraz ciekawych spotkań. Wydarzenie ma również za zadanie wzmocnienie prestiżu danej firmy oraz jej promocję. Z tego powodu należy przemyśleć każdy szczegół eventu, zaczynając od wyboru odpowiedniego miejsca. W przypadku Warszawy najlepiej postawić na DoubleTree by Hilton Hotel & Conference Centre.

Konferencja w Warszawie nawet na 1000 osób

Niektóre firmy decydują się na przygotowanie konferencji z rozmachem. Trzeba jednak mieć do tego odpowiednie warunki. Zapewnia je centrum konferencyjne w Warszawie DoubleTree by Hilton Hotel & Conference Centre, który dysponuje ogromną przestrzenią eventową – jest to ponad 5000m²! Największe pomieszczenie to Sala Balowa, licząca 2000m². Bez problemu zmieści się w niej nawet 1000 osób. Do wyboru jest również 20 mniejszych sal.

Co oferuje DoubleTree by Hilton Hotel & Conference Centre?

DoubleTree by Hilton Hotel & Conference Centre to nowoczesny i kompleksowy obiekt. Składa się on z centrum konferencyjnego oraz hotelu, w którym do dyspozycji jest aż 720 miejsc noclegowych. To bardzo wygodne rozwiązanie – gości konferencji umieścić można w tym samym obiekcie. W kompleksie nie brakuje oczywiście restauracji. Lokal Garden jest w stanie pomieścić aż 450 osób. Serwuje on wykwintne dania sezonowe. A wszystko to w designerskim otoczeniu z możliwością wyjścia na taras lub do ogrodu.

W wolnych chwilach uczestniczy konferencji mają do dyspozycji przestrzeń klubową Zezen oraz luksusową strefę SPA, Wellness & Fitness o łącznej powierzchni 2 000 m2 z jedynym w stolicy basenem z nisko zasoloną wodą.

Nienagannie przygotowana konferencja w Warszawie

Istnieje wiele powodów, aby zorganizować konferencję właśnie w DoubleTree by Hilton Hotel & Conference Centre. Oto największe zalety obiektu:

  • duży wybór sal o różnej powierzchni ze światłem dziennym (zapewniają je duże okna),
  • pełne wyposażenie sal: profesjonalne nagłośnienie BOSHE, wysokiej jakości projektory multimedialne oraz ręcznie sterowana klimatyzacja,
  • ergonomiczne krzesła dostosowane do kręgosłupa,
  • komfortowe stoły z wytrzymałymi na obciążenie blatami,
  • nowoczesna i funkcjonalna aranżacja pomieszczeń,
  • dostęp do internetu na terenie całego obiektu,
  • bezpłatny parking (zewnętrzny i podziemny),
  • nienaganna obsługa oraz wsparcie zespołu technicznego.

Organizacja konferencji na 1000 osób to duże wyzwanie. W takich sytuacjach najlepiej wybrać DoubleTree by Hilton Hotel & Conference Centre. To świetne zlokalizowany obiekt w Warszawie, zapewniający komfortowe warunki noclegowe oraz szkoleniowe. Dzięki niemu każde wydarzenie zyskuje na prestiżu, a goście są nim zachwyceni. W perfekcyjnym przebiegu wydarzenia pomaga doświadczony oraz życzliwy zespół pracowników obiektu.