BWIN, bo o nim mowa, to nie lada konkurencja dla takich firm bukmacherskich jak STS, Fortuna, Betway, Totalbet czy Betclick, którzy już od dłuższego czasu prowadzą działalność hazardową w Polsce. BWIN to własność Entain PLC, austriackiej firmy, która właśnie w Austrii w 1997 roku rozpoczęła swoją działalność, choć do 2006 roku znana była pod nazwą betandwin. Na te chwilę BWIN działa legalnie w ponad 25 krajach, a na jego platformie można zaleźć ponad 20 milionów zarejestrowanych użytkowników. Co wyróżnia BWIN na tle innych firm bukmacherskich? Swoją rozpoznawalność marka zawdzięcza tak innowacyjnym rozwiązaniom jak obstawianie meczów i rozgrywek w czasie rzeczywistym. Dodatkowo BWIN zyskał na popularności sponsorując kluby piłkarskie takie jak Real Madryt, Milanu, Werderu Brema, AJ Auxerre. To jednak nie wszystko.

Co obstawiać na platformie BWIN?

BWIN jest znany z możliwości obstawiania wielu niszowych i niezbyt popularnych u innych bukmacherów rozgrywek sportowych. Na liście znajdziemy między innymi możliwość obstawiania wyników darta, wyścigów psów, sportów celtyckich, biathlonu, snookera, piłki wodnej, tenisa stołowego czy hokeja na rolkach. Na platformie potentata nie brakuje także możliwości obstawiania wydarzeń politycznych czy tych związanych ściśle z show biznesem, a także licznych gier kasynowych w wersji elektronicznej.

Czy BWIN działa już w Polsce?

BWIN już kilka lat temu działał na rynku polskim, jednak w 2017 roku wycofał się z kraju ze swoją działalnością, głównie przez zaostrzone restrykcje wynikające z wdrożenia ustawy hazardowej. Rok 2023 ma być ponownym powrotem lidera bukmacherki do Polski, na co z niecierpliwością czekają polscy gracze i fani sportów. Jakich więc bonusów mogą spodziewać się nowi typerzy na platformie BWIN? Zakład bez ryzyka jest niemalże pewny – tak obstawiają użytkownicy zaprawieni w boju, jeżeli chodzi o zakłady bukmacherskie. Popularny cashback – czyli właśnie zakład bez ryzyka daje możliwość obstawiania rozgrywek bez obawy o utratę zainwestowanych środków. I chociaż w zależności od bukmachera, zasady przyznawania bonusów są różne, to nadal jest to bezpieczna forma wydawania środków dla każdego hazardzisty bez względu na umiejętności, wiedzę i czas jaki poświęca na wdrożenie się w temat bukmacherki.