forBET wystartował z trzema godnymi uwagi promocjami dla nowych typerów, którzy dołączą do platformy, ale jednocześnie będą nowymi użytkownikami, którzy wcześniej nie posiadali konta u bukmachera. Nowi gracze skorzystają z cashbacku o wartości 1300 zł, 100% bonusu od drugiej wpłaty do 2000 zł i 30 dni gry bez podatku. Wszystkie promocje łączą się ze sobą, a więc już na starcie typujący otrzymują spory zastrzyk gotówki i zabezpieczenie obstawianych zakładów przed przegraną.

Zakład bez ryzyka – 1300 zł

Aby uzyskać jeden z największych cashbaków dostępnych na rynku, niezbędny jest forBET kod promocyjny MECZYKIVIP, który należy wpisać podczas rejestracji konta. Żeby wziąć udział w promocji, gracz musi dokonać wpłaty pierwszego depozytu na minimum 20 zł. Jest to również minimalna kwota kuponu, który należy obstawić, aby uzyskać zwrot. Żeby casback został przyznany w maksymalnej kwocie, należy obstawić kupon na 1300 zł. Pamiętajmy, że zakład bez ryzyka odpala się wraz z wpisaniem kodu promocyjnego podczas rejestracji, ale zwrot środków do 1300 zł ma miejsce w sytuacji, kiedy obstawiony kupon jest przegrany. Nie oznacza to więc, że jeżeli obstawimy kupon na 1300 zł i wygramy, to bukmacher doda na nasze konto kolejną taką stawkę + wygraną z kuponu. Promocja ma za zadanie zabezpieczenie nowego na platformie gracza przed utratą gotówki w przypadku niekorzystnie wytypowanego kuponu.

Jeżeli pierwszy wytypowany kupon będzie przegrany i otrzymamy bonus, musimy pamiętać, że wymaga on obrotu co najmniej 1 raz, na 3 zdarzenia po minimalnym kursie 1.30

100% bonusu od drugiej wpłaty – 2000 zł

Kolejna promocja powitalna, również dedykowana nowym u bukmachera typerom, to podwojenie wpłaty od drugiego depozytu. Drugie zasilenie musi być dokonane w przedziale od 20 zł do 2000 zł. Zasada jest prosta – wpłacasz depozyt na 20 zł, drugie 20 zł otrzymujesz od bukmachera. Wpłacasz depozyt na 2000 zł, drugie 2000 zł dostajesz od bukmachera. Przy maksymalnej wpłacie depozytu zyskujesz aż 4000 zł na grę. Pamiętaj, że bonus następuje od drugiej wpłaty i że do skorzystania z oferty upoważnia ten sam jest forBET kod promocyjny, co w przypadku zakładu bez ryzyka.

Otrzymanym bonusem należy obrócić dwukrotnie po kursie 2.50. Na każdym kuponie muszą znaleźć się 3 zdarzenia, a kurs jednego zdarzenia to minimum 1.30.

30 dni gry bez podatku

Promocja uaktywni się do 24 godzin po aktywacji konta. Aby z niej skorzystać każdy kupon musi liczyć co najmniej 3 zdarzenia, z czego każde zdarzenie musi być po kursie minimum 1.30. Obstawiane w ramach tej promocji kupony musza pochodzić ze środków własnych – czyli z depozytu, a nie ze środków bonusowych otrzymanych od bukmachera.

Co w przypadku jeżeli mam konto na platformie forBET, ale nie było przeze mnie używane?

Niestety promocja forBET dedykowana jest wyłącznie osobom, które nigdy wcześniej nie posiadały konta na platformie bukmachera. Nawet jeżeli posiadane konto było nieaktywne i nie obstawialiśmy na nim żadnych zakładów promocja nas nie dotyczy. Nie ma jednak tego złego. Możemy skorzystać z innych promocji dostępnych na stronie bukmachera, lub skorzystać z usług innego operatora zakładów sportowych. Przykładem może być BetX, który również wystartował z promocją dla nowych typerów. Aby skorzystać z promocji również potrzebny jest BetX kod promocyjny MECZYKI, a w ramach oferty powitalnej możemy zgarnąć dodatkowe środki do wysokości 1000 zł.