ZAPYTANIE OFERTOWE NR 2/2017/ZMP/Kongres Miast Polskich

Przedmiotem zamówienia jest zapewnienie:
Miejsca i usługi wyżywienia w trakcie uroczystej kolacji w dniu 16 października dla 400 osób z możliwością zwiększenia lub zmniejszenia do 30 %. Czas trwania kolacji od godz. 20:00 do 24:00.
Kolacja odbędzie się w pierwszym dniu XV Kongresu Miast Polskich organizowanym w Krakowie w 100 lecie założenia Związku Miast Polskich.

Szczegółowy opis zamówienia:
Uroczysta kolacja w formie bufetu, zasiadana przy okrągłych stołach. Prosimy o przesłanie menu bufetowego, które powinno składać się z bufetu zimnego, ciepłych dań mięsnych i wegetariańskich; deserów, napojów bezalkoholowych ciepłych i zimnych. Minimalna gramatura 900 gram łącznie/osobę.

Wykonawca zobowiązany jest do wykonania zamówienia z wykorzystaniem własnych naczyń szklanych lub porcelanowych, sztućców metalowych i wszystkich pozostałych elementów wymaganych do prawidłowej realizacji usługi.

Miejsce kolacji:
Kolacja powinna zostać zorganizowana w pobliżu miejsca obrad, tj. Centrum Kongresowego ICE, ul. Marii Konopnickiej 17 w Krakowie.

Prosimy o przesłanie propozycji przewidzianego menu.Zapisz się do newslettera i bądź na bieżąco!

Administratorem danych jest ZMP z siedzibą w Poznaniu, ul. Robocza 42. Podanie danych jest dobrowolne. Osobie, której prawo dotyczy przysługuje prawo dostępu do jej danych osobowych oraz prawo do ich poprawienia.