ZOBACZ SWOJĄ MIEJSCOWOŚĆ Z NIEZWYKŁEJ PERSPEKTYWY

Zobacz ukochane zakątki z lotu ptaka i spraw, by wszyscy mogli się nimi zachwycić. Wystarczy zgłosić swoją miejscowość do plebiscytu kanału Planete+. Zwycięskie miejsca zostaną sfilmowane z zapierającej dech w piersiach lotniczej perspektywy i pokazane w specjalnym odcinku programu „Polska z góry”.

Do 4 września każdy może zgłosić swoją miejscowość, a następnie oddać na nią głos w specjalnej akcji kanału Planete+ na stronie https://twoje-miasto.planeteplus.pl/. Każda miejscowość, nawet najmniejsza, ma szanse!

„POLSKA Z GÓRY”

Rozległa metropolia, malownicza wieś czy urocze miasteczko? Każde z nich ma szanse stać się bohaterem najnowszej produkcji Planete+! 21 sierpnia o godzinie 18:30 wystartowała unikalna w polskiej telewizji produkcja „Polska z góry”, w której widzowie mogą zobaczyć Polskę z lotu ptaka. Premierze towarzyszy specjalna akcja skierowana do tych polskich miejscowości, które nie znalazły się w programie. W przygotowanym przez Planete+ plebiscycie wszystkie te miasta będą mogły powalczyć o wyjątkową prezentację w dodatkowym, trzynastym odcinku serii.

Plebiscyt, którego stawką będzie miejsce w trzynastym, bonusowym odcinku „Polski z góry” wystartował już 21 sierpnia, w dniu premiery produkcji. W głosowaniu na stronie https://twoje-miasto.planeteplus.pl/ będą mogli wziąć udział mieszkańcy tych miejscowości, które nie zostały pokazane we wcześniejszych odcinkach programu. Każdy uczestnik plebiscytu będzie mógł oddać głos na wytypowaną lokalizację, a wygra ta, która zdobędzie najwięcej głosów proporcjonalnie do liczby mieszkańców. Dzięki temu każde miasto, niezależnie od wielkości, będzie miało równe szanse na wygraną. Zwycięska miejscowość zostanie nagrana z lotu ptaka w formie dodatkowego odcinka specjalnego, który zostanie zaprezentowany na antenie Planete+.

Głosowanie, szczegóły akcji i regulamin można znaleźć tutaj: https://twoje miasto.planeteplus.pl/